برای نمایش بهتر وب سایت از ورژن جدید مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم استفاده نمایید.

دانلود ورژن جدید فایرفاکس دانلود ورژن جدید کروم
English فارسی

دانشکده پزشکیFaculty of Medicine

فهرست اصلی

        پیام مدیر گروه:

 

 

ورود شما را به وب سایت گروه آموزشی روانپزشکی دانشگاه علوم پزشكي تبريز خوش آمد می گوئیم. گروه روانپزشکی بعنوان  گروه آموزشی مستقل فعالیت خود را از سال 1374 توسعه و گسترش داده است. قبل از این تاریخ بخشی از یک گروه مشترک در کنار بخشهای داخلی، عفونی، پوست و سپس نورولوژی بوده است.
شیوع بالای اختلالات روانپزشکی در سطح جامعه و بار بالای بیماری های ناشی از آن ضرورت توجه به این رشته پزشکی را به منظور تشخیص و درمان بهینه و مناسب اختلالات روانپزشکی ایجاب می نماید. برای این منظور اعضاء هیات علمی گروه روانپزشكي رسالت خود می دانند که با همكاري و تلاش خستگي ناپذير خود و با رعايت ارزش‌هاي اخلاقي، اسلامي و حرفه‌ای، آموزشي با كيفيت بالا به دانشجويان پزشكي، انترن‌ها و دستياران روانپزشكي ارائه داده و پژوهش‌هاي پايه‌اي و كاربردي خود را بالا برده و ضمن ارتقاي آموزش و پژوهش،‏ خدمات عالي را به بيماران و مراجعين خود ارائه دهند. راهنمائی و هدایت تلاش های صورت گرفته در جامعه توسط سایر نهادها و سازمان ها برای ارتقاء بهداشت روان جامعه و تلاش برای آموزش بهداشت روان در سطوح مختلف و نیز ارائه خدمات مشاوره ای بین بخشی از رسالت های مهم گروه روانپزشکی بشمار می رود.

در دور نمای ترسیم شده، گروه روانپزشكي دانشگاه علوم پزشكي تبريز به جهت ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های آموزشی ، پژوهشی و خدمات بهداشتی درمانی بعنوان یکی از گروه های آموزشی برتر و ممتاز در میان سایر گروه های آموزشی دانشگاه و در بین  گروه های روانپزشكي سایر دانشگاه های علوم پزشكي کشور به شمار خواهد رفت.
گروه روانپزشکی در کنار سایر گروه های آموزشی ، دانشگاه علوم پزشكي تبريز را برای رسیدن به اوج شکوفائی علمی، آموزشی و پژوهشی و برجسته شدن در سطح دانشگاه های علوم پزشكي کشور و نیز در سطح منطقه ای و بین المللی یاری خواهد رساند.

 

محل استقرار دفتر گروه: مرکزآموزشي درماني رازي تبريز

•    مدير گروه: دکتر علي فخاري

•    معاون آموزشي : دکتر رضا نقدی سده

•    معاون تخصصی و فوق تخصصی: دکتر شاهرخ اميري

•    معاون پژوهشي : دکتر علیرضا شفیعی کندجانی

 

 

 شماره تماس: 041-33804486